Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pytanie o trasę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pytanie o trasę

    kropeck, nie denerwuj mnie :evil:
    Laurin&Klement

  • #2
    pytanie o trasę

    Witam!

    Koledzy, proszę o radę!

    Jedziemy z Warszawy do Zakopanego. Wyjeżdżamy z W-wy we czwartek ok. 5 rano. Mam pytanie: czy mamy jechać przez Kraków, czy też jakoś go omijać?
    wowo

    Komentarz


    • #3
      IMO wal przez miasto - wpadniesz miedzy godziny szczytu (ale nie mowie, ze w ogole nie bedzie korkow) no i nie jest to piatek tylko czwartek, wiec wiekszy luz

      pozdro

      Komentarz


      • #4
        dzięki
        wowo

        Komentarz


        • #5
          wowo111, ogólnie trasa jest średni szybko i kupa fotoradarów i policji. Z moje strony mogę Ci tylko tyle pomóc:
          Za Wodzisławiem do Książa Wielkiego masz roboty drogowe i jazda wolna ale płynna.
          Cisia Wola za Książem Wielkim - czasami stoją na przystanku PKS - a tam jest 50km/h
          Antolka - 99% że stoją na wlocie od strony Warszawy za lasem zaraz.
          Miechów - fotoradar na wlocie oznakowany ale pusty - na wszelki wypadek zwolnij do 80km/h.
          Od Miechowa do Słomnik fotoradary nieczynne, ale lepiej zwolnij
          Na wylocie Słomnik czasami stoją, więc nie wyprzedzaj na ciągłej bo patrzą.
          W Wesołej czasami stoją na krzyżówce.
          W Widomej za Wesołą stoją w terenie zabudowanym często z laserówką Vectrą C granatową nieoznakowaną.
          Później masz w Michałowicach fotoradar który często działa.
          Na wlocie do Krakowa masz mijankę ze światłami i co tym idzie korki. Można objechać, jak będziesz zainteresowany to podam Ci jak GPS zaprogramować.
          Dalej nie wiem
          Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

          Komentarz


          • #6
            AdamB
            wowo

            Komentarz


            • #7
              wowo111, jak będziej jechał przez Miechów to możemy mini spocika 5 minutowego zrobić
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                Już w tym roku, na początku sierpnia, jechaliśmy pod Krościenko. Ale wtedy to były wakacje i pomykaliśmy w nocy - Kraków przejechaliśmy ok 3 rano. Teraz - mając na uwadze inną porę roku i to, że do Krakowa pewno wjedziemy koło 9 rano, bałem się ewentualnych korków u Was. Ale skoro nie jest tak źle, będzie nam lżej jechac :lol:
                Dzięki Panowie, a może do obtrąbienia :szeroki_usmiech
                wowo

                Komentarz


                • #9
                  wowo111, jeżeli o 9 .00 chcesz wjechac to jednak proponuję inną trasę wjazdową do Krakowa niż 7
                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                  Komentarz


                  • #10
                    AdamB!
                    Bardzo chętnie

                    [ Dodano: Pon 14 Wrz, 09 22:19 ]
                    Jaką?
                    Przez Miechów? :diabelski_usmiech
                    wowo

                    Komentarz


                    • #11
                      wowo111, przez Miechów lecisz "7" dalej tylko w Słomnikach jest możliwość odbicia na Kocmyrzów, później koło salonu zaprzyjaźnionego na Kocmyrzowskiej i dalej na nowohudzka lub rondo Mogilskie i dalej na Rondo Kotlarskie, póżniej przez Wisłę i Klimeckego do Nowohudzkiej dobijasz i w lewo na Alejów powstańców śląskich, później ul.Jerzego Turowicza która zmienia się w Zbigniewa Herberta dolatujesz do obwodnicy "A4" i kierujesz się na Zakopane.
                      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzięki, wezmę pod uwagę.
                        Pozdrawiam!
                        wowo

                        Komentarz


                        • #13
                          Proponuje z Wawy przez Czestochowe na A4 - z autostrady zjezdasz na Chrzanow i jedziesz przez Zator do Wadowic, potem Sucha Beskidzka, Makow, Jordanow, Skomielna, New Targ, Szaflary i jestes na miejscu. Jesli za Sucha bedzie korek to dawaj na Zawoje i przez Chochołowska wjedziesz z innej strony do Zakopca. Trasa wiedzie przez male miejscowosci, ale lepsze to niz korek na zakopiance do Myslenic ktora obecnie jest rozkopana miejscami (jechalem wczoraj).

                          Pakowanie sie do Krakowa jest kompletnie bez sensu. Mozna probowac przez Kielce i stamtad jakos na Bochnie i od strony Nowego Sacza zaatakowac - ale jesli wyjedziesz rzeczywiscie o 5 to o 9 bedziesz w Wadowicach a o 11 w Zakopcu, przetrzegajac przepisow i bez posotojow. Jesli nie stawiam browar.

                          Komentarz


                          • #14
                            wowo111, zakopianka otwarta już nie ma zwężek co do krościenka to nie ładnie sie nie odezwać że sie jest w okolicy :P

                            Komentarz


                            • #15
                              Dalej bede obstawiac przy swoim, zeby jechac przez miasto. Te wszystkie objazdy moze i maja sens, ale w czas wakacji - za duzo kombinacji za niewielki zysk w czasie (o ile w ogole). Howgh. :wink:

                              Komentarz


                              • #16
                                ja proponuje na wlocie skręcić na obwodnice krakowa i obwodnicą polecieć

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez djczas
                                  ja proponuje na wlocie skręcić na obwodnice krakowa i obwodnicą polecieć
                                  I w sumie to będzie najlepiej chyba dla nie znającego Krakowa.
                                  Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Część ekipy jedzie z Olsztyna. Ja z żoną z Piaseczna. Mamy się spotkać w Grójcu i dalej pomykać razem. Przekażę im wasze sugestie - zwłaszcza mini spocik z AdamemB

                                    djczs! jesteś z Krościenka?!
                                    Byliśmy sześcioma rodzinami w Tylmanowej (nie po raz pierwszy) przez prawie dwa pierwsze tygodnie sierpnia. Kocham góry, a Gorce chyba wyjątkowo - tam zaiskrzyło między mną a obecną żoną :hura

                                    Jeszcze raz wielkie dzięki!
                                    wowo

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      wowo111, tak jestem z Krościenka

                                      Komentarz

                                      POWRÓT NA GÓRĘ
                                      Pracuję...
                                      X